Hakkımızda

www.zgiyim.com.tr ile üyelerimize, tekstilde öncü ülkemizin geniş ürün çeşitliliğini özel fiyatlarla sunmayı amaçlıyoruz. 15 yıllık tekstil tecrübemizle müşterilerimize sürekli yeni ürünler sunmanın yanında, ayrıcalıklı alışveriş deneyimini yaşatan özel bir alışveriş sitesi olma çabasındayız. Kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, müşteri istekleri doğrultusunda kendini yenilemeye devam etmektedir. Vade farksız 6 taksit imkanı, ücretsiz kargo kampanyaları ve hızlı kargo avantajıyla en iyi müşteri deneyimini yaşatmayı hizmet anlayışının merkezine koyan ZGiyim, hem kadın hem de erkek giyim sektörüne yön vermektedir.

 

Güvenli Alışveriş İmkanı

www.zgiyim.com.tr veri iletiminde 256 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. Bununla birlikte kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz, kesinlikle üçüncü kişiler tarafından görülemez ve paylaşılmaz.

 

Kalite ve Özenli Paketleme Garantisi

Sitemizde satılan her bir ürün zgiyim.com.tr'nin güvencesi altındadır. Ürünlerimizin kalitesi, ürünlerin seçim aşamasında ZGiyim'in özel ürün birimi tarafından ve satın aldığınız ürünler depoda paketleme aşamasında kalite kontrolü yapan özel operasyon birimimiz tarafından özenle yapılmaktadır.

 

Kredi Kartına Taksit Yapılıyor Mu?

www.zgiyim.com.tr üzerinden yapılan alışverişlerde Bonus, CardFinans, Maksimum, Axess kredi kartlarına vade farksız taksit imkânı bulunmaktadır.

 

En İyi Müşteri Deneyimi

En iyi müşteri deneyimini yaşatmayı hizmet anlayışının merkezine koyan zgiyim.com.tr, müşteri hizmetleri ekibi ve üyeleri ile birebir iletişim kurduğu Facebook, Instagram kanalları aracılığı ile sürekli ulaşılabilir durumdadır. ZGiyim’den almış olduğunuz bir ürünü herhangi bir sebeple iade etmek isterseniz, 14 gün içinde kolayca ve ücretsiz olarak geri gönderebilirsiniz.